De 5 werkgroepen zijn nieuwe dynamische netwerken die gelinkt zijn aan de 5 strategische doelstellingen van Cultuur Noordrand. Hierin zitten medewerkers van culturele actoren maar ook uit andere sectoren. Ze waken over de strategische invulling van de missie en de 5 uitdagingen. Ze bepalen mee waar we staan, waar we naartoe willen en met welke partners. Hun expertise zorgt voor een dynamische inbreng van waardevolle bestaande, vernieuwende en potentieel bovenlokale praktijken.

Werkgroep1: inzetten op de meerwaarde van cultuur voor kinderen en jongeren

#kinderen #jongeren

Elke De Decker, stafmedewerker CC Asse
elke@ccasse.be
Evi Van Humbeeck, stafmedewerker Cc Strombeek
evi.vanhumbeeck@ccstrombeek.be
Kristien Druyts, pedagogisch directeur KOBOS secundair
kristiendruyts@kobos.be
Frans Van der Aa, acteur en regisseur
frans.van.der.aa@telenet.be
Tinneke Van Sande, vrijetijdsconsulent en dienst Jeugd Londerzeel
tinneke.vansande@londerzeel.be
Tine Maenhout, stafmedewerker GC de Muze van Meise
tine.maenhout@meise.be
Cas Du Bois, jeugdhuisondersteuner Merchtem
cas.dubois@merchtem.be
Franky Saerens, deskundige Jeugd en Doelgroepenbeleid Opwijk
franky.saerens@opwijk.be
Sabine Caluwaert, deskundige Cultuur Opwijk
sabine.caluwaert@opwijk.be
Jelle Vanderweyden, dienst Vrije Tijd – jeugdwerker Vilvoorde
jelle.vanderweyden@vilvoorde.be
Amber Verhasselt, medewerker bibliotheek Vilvoorde
amber.verhasselt@vilvoorde.be
Eva Helpers, jeugdconsulent Wemmel
eva.helpers@wemmel.be
Eef Vermaelen, stafmedewerker GC de Zandloper
eef.vermaelen@derand.be
Stienus Keersmaeckers, stafmedewerker CC De Factorij
stienus.keersmaekers@ccdefactorij.be

Werkgroep 2: wegnemen van drempels voor cultuurparticipatie

#drempels

Sofie De Wever, verantwoordelijke UITpas Asse
sofie.dewever@asse.be
Els Mets, deskundige Jeugd en diensthoofd Welzijn Grimbergen
els.mets@grimbergen.be
Ivan Vanderveken, voorzitter EVA vzw en GC de oude pastorie
info@ivanvanderveken.be
Kristof Sablon, coördinator Vrije Tijd Londerzeel
kristof.sablon@londerzeel.be
Nadia De Leeuw, bibliothecaris Machelen
nadia.deleeuw@machelen.be
Julie Van Nieuwenhoven, deskundige Integratie en Inburgering
julie.vannieuwenhoven@meise.be
Karen Lauwers, deskundige Welzijn Opwijk
karen.lauwers@opwijk.be
Stefaan Fabri, dienst Vrije Tijd en doelgroepenwerker Vilvoorde
stefaan.fabri@vilvoorde.be
Jeroen Matthys, diensthoofd Vrije Tijd Vilvoorde
jeroen.matthys@vilvoorde.be
Michelle Klop, projectmedewerker dienst Gelijke Kansen Vilvoorde
michelle.klop@vilvoorde.be
Valérie Coppy, sociale dienst – coördinator Huis van het Kind Wemmel
valerie.coppy@wemmel.be
Freek Rombouts, afdelingshoofd Lokaal Netwerk Vrijetijdsparticipatie Zaventem
freek.rombouts@zaventem.be
Katrien Vercauter, beleidsmedewerker Academie Zaventem
katrienvercauter@academiezaventem.be

Werkgroep 3: inspelen op het internationale en superdiverse karakter van de regio

#diversiteit

Katrijn Meert, Sociaal Huis – verantwoordelijke Integratie Asse
katrienvercauter@academiezaventem.be
Nick Isella, medewerker groep INTRO en stafmedewerker Cc Strombeek
nick.isella@ccstrombeek.be
Ann Bracke, diensthoofd Vrije Tijd Grimbergen
ann.bracke@grimbergen.be
Tim Lerno, bibliothecaris Londerzeel
tim.lerno@londerzeel.be
Joke Seys, medewerker bibliotheek Machelen
joke.seys@machelen.be
Tom Van de Pol, medewerker bibliotheek Meise
tom.vandepol@bibmeise.be
Renaat Schoukens, dienst Burgerzaken – Integratie Merchtem
renaat.schoukens@merchtem.be
Elke Heyvaert, dienst Toerisme Opwijk
elke.heyvaert@opwijk.be
Stefaan Fabri, dienst Vrije Tijd Vilvoorde
stefaan.fabri@vilvoorde.be
Machteld Lintermans, bibliothecaris Vilvoorde
machteld.lintermans@vilvoorde.be
Kelly De Maeyer, projectmedewerker dienst Gelijke Kansen Vilvoorde
kelly.de.maeyer@vilvoorde.be
Maria Urbina, dienst Integratie Zaventem
maria.urbina@zaventem.be
Eva Bruyninckx, dienst Cultuur Zaventem
eva.bruyninckx@zaventem.be
Cindy Van Dijck, stafmedeweker taalpromotie Vzw De Rand
cindy.vandijck@derand.be
Bernadette Vriamont, stafmedeweker taalpromotie Vzw De Rand
bernadette.vriamont@derand.be
Karen Stals, stafmedeweker taalpromotie Vzw De Rand
karen.stals@derand.be

Werkgroep 4: faciliteren van kwalitatieve en diverse culturele praktijken

#aanbod

Joeri Van Mulders, stafmedewerker CC Asse
joeri@ccasse.be
Bart Stevens, directeur Academie Grimbergen
bart.stevens@academiegrimbergen.be
Vanessa Van Linden, bibliothecaris Grimbergen
vanessa.vanlinden@grimbergen.be
Jan De Vroede, stafmedewerker Cc Strombeek
jan.devroede@ccstrombeek.be
Lieve De Decker, deskundige cultuur en feesten Grimbergen
lieve.dedecker@grimbergen.be
Kristof Van den Broeck, stafmedewerker GC de oude pastorie
kristof.vandenbroeck@kapelle-op-den-bos.be
Sara Van Hoezen, directeur Academie Londerzeel
directie@academie.londerzeel.be
Myrthe Rits, medewerker bibliotheek Machelen
myrthe.rits@machelen.be
Simon Van Puyvelde, stafmedewerker GC de Muze van Meise
simon.vanpuyvelde@meise.be
Guido Breckx, dienst Cultuur Merchtem
guido.breckx@merchtem.be
Sabine Caluwaert, stafmedewerker GC Hof Ten Hemelrijk – deskundige Cultuur Opwijk
sabine.caluwaert@opwijk.be
Elke Van Neyghem, stafmedewerker CC Het Bolwerk
elke.vanneyghem@vilvoorde.be
Patricia Hautain, bibliothecaris Wemmel
patricia.hautain@wemmel.be
Katrien Vercauter, beleidsmedewerker Academie Zaventem
katrienvercauter@academiezaventem.be
Kristof Smet, centrumverantwoordelijke GC de Zandloper
kristof.smet@derand.be

Werkgroep 5: valoriseren van de meerwaarde van erfgoed voor de regio

#erfgoed

Katelijn Ringoot, dienst Cultuur – verantwoordelijke erfgoedmedewerkers Asse
katelijn.ringoot@asse.be
Mieke Joostens, dienst Cultuur – verantwoordelijke erfgoedmedewerkers Asse
mieke.joostens@asse.be
Florence Van Driel, publieksmedewerker het MOT Grimbergen
florence.vandriel@mot.be
Anja Decoster, secretaris Den Brabander vzw
denbrabandervzw@outlook.be
Hilde Van Bever, medewerker Den Brabander vzw
denbrabandervzw@outlook.be
Gerry Croon, departementshoofd Cultuur Kampenhout
gerry.croon@kampenhout.vera.be
Jan Verhavert, deskundige raad van bestuur EVA vzw & GC de oude pastorie
jan.verhavert@telenet.be
Monique Van den Eede, vrijetijdsconsulent Cultuur en Toerisme Londerzeel
monique.vandeneede@londerzeel.be
Miranda Van Lint, dienst Cultuur en Toerisme Meise
miranda.vanlint@meise.be
Dirk Verbelen, dienst Bevolking – heemkundige kring Berla Meise
dirk.verbelen@gmail.com
Guido Breckx, dienst Cultuur Merchtem
guido.breckx@merchtem.be
Nancy Meersman, archiefmedewerker Opwijk
nancy.meersman@opwijk.be
Jona Broothaerts, dienst Vrije Tijd – erfgoeddeskundige Vilvoorde
jona.broothaerts@vilvoorde.be
Jos Vanderstappen, vrijwilliger Open Monumentendag en gids Zaventem
jos.vanderstappen@proximus.be
Patrick Endels, coördinator Brabantse Kouters vzw
patrick.endels@brabantsekouters.be
Ulrike Jacobs, medewerker Brabantse Kouters vzw – landschapszorg
ulrike.jacobs@brabantsekouters.be